KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckningar 9205026
nr 920 5026
Roger Risberg
(1956-2011), Sverige
Teckningar, Roger Risberg (1956-2011), 2 st, tusch, signerade RR, Bladets mått: 28, 5x21. Proveniens Galerie Bel´Art ur privat samling
Roger Risberg, svensk målare född i Göteborg 1956, död 2011.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 oktober 2014
kl 18:06:41
26/10 20:13:05
Roger Risberg
Läs mer om Roger Risberg